Zahrada dovedností 2023 » Academic School - vícejazyčný vzdělávací komplex v Uherském Hradišti
 

Zahrada dovedností 2023

Zahrada dovedností 2023 byla nesoutěžní přehlídky prezentací, ve které žáci naší školy představili své nejrůznější dovednosti, dlouhodobé zájmy a koníčky, které jim přinášejí radost. Zahrada dovedností proběhla 1. 6. 2023 a jednalo se tedy o netradiční oslavu Mezinárodního dnu dětí. Dvacet tři žáků prezentovalo před svými učiteli i spolužáky z ostatních tříd to, co je baví.

Květoslav Trávníček ze 7 třídy seznámil spolužáky se třemi zájmy, a to s Nejpoužívanějšími číselnými soustavamiprogramování Scrach a VBScriptTomáš Rachůnek z 9 třídy prezentoval využití AI k generování obrázků a FactorioŠimon Bršlica z 6 třídy hovořil o tancích z 1. a 2. světové války a také minecraftu. Matouš Kokoška ze 7 třídy představil, jak tvořit elektronickou hudbuJakub Hapl ze 6 třídy ukázal jak programuje s PIC a základy radiotechniky. Barbora Kropáčová z 8 třídy předvedla moderní tanec a Sára Skovajsová ze 4 třídy zase pochod mažoretekJeremiáš Dědek také ze 4 třídy mluvil, jak jezdí na freestyle koloběžceJan Goliáš z 6 třídy prezentoval parkourMilan Klem z 5 třídy spolužákům vysvětlil, jak se potápíJakub Zábojník z 8 třídy představil jeho zálibu motokrosDanil Baibekov ze 2 třídy prezentoval Mario Brose – skákající postavičku z jedné z prvních počítačových her. Vilém Čech ze 2 třídy ukázal spolužákům, co rád staví z LegaDominik Čech ze 6 třídy mluvil o dobývání vesmíruTomáš Oharek měl výklad k Titaniku a Ivana Crhová všechny přítomné seznámila s antibiotiky a jejich vedlejšími účinky.

 

Bylo to velmi zábavné a poučné dopoledne nejen pro žáky, ale i pro učitele. Velké díky za nápad i organizaci patří panu učiteli Františkovi Horňákovi a všem jeho spolupracovníkům.