Střední škola

STŘEDNÍ ŠKOLA ACADEMIC SCHOOL

Academic School v Uherském Hradišti jsme otevřeli od září 2022 novou a moderní střední školu. 

Čtyřleté maturitní studium je zaměřeno na informační technologie. 

Kromě klasického všeobecného vzdělávání a počítačové gramotnosti poskytujeme nadstandardní jazykovou výuku, základy ekonomie, marketingu a managementu. Vyučujeme odborné předměty jako např. hardwarové vybavení, operační systémy, virtualizace, 3D aplikace, počítačové sítě, kybernetická bezpečnost, programování, tvorba webových stránek, správa firemních systémů a vývoj cloudových aplikací s důrazem na uplatnění v odborné praxi.

Díky přímé spolupráci s firmami budou absolventi hned po maturitě skvěle připraveni do businessu spojeného s digitálními technologiemi. Odborníci z vysokých škol připraví studenty také na vysokoškolské studium technického či informatického směru. Budou umět používat, spravovat a vytvářet cloudové služby. Navrhovat a spravovat velké firemní počítačové sítě. Stanou se odborníky na kybernetickou bezpečnost. Poradí si s 3D technologiemi včetně virtuální reality a 3D tisku.

Vše je směřováno k praktickému použití a práci na vlastních projektech už během studia.

Města Mayen 1536
Mařatice, 686 01 Uherské Hradiště

Tel.: (+420) 773 687 592
E-mail: ssuh@academicschool.cz

Další informace:

Školné: 4 000 Kč/měsíc (10x ročně)
Maturitní zkouška: státní
Přijímací zkoušky: Jednotná přijímací zkouška se koná formou písemného testu z českého jazyka a literatury, z matematiky a osobní pohovor se žákem ohledně jeho zájmů o obor, kde může prezentovat své dosažené úspěchy.

Informace k přijímacímu řízení

Rozšíření zákl. vzdělávacího programu: dle dalšího zájmu nabízíme ve vyšších ročnících možnost zapojení se do programu ukončeného mezinárodní maturitou plus další rozšířené studijní programy. Ve spolupráci se CTM – získání diplomu AP Capstone je příležitostí získat vynikající mezinárodní středoškolské vzdělání a dostat se na nejprestižnější univerzity kdekoli na světě. (Příplatek k základnímu školnému)
Stravování:  v areálu školy – Menza UTB
Budova školy: bezbariérová
Výuka předmětů IT: v odborných učebnách FLKŘ UTB ve vedlejší budově
Počet žáků ve třídě: max. 20

Školné

STŘEDNÍ ŠKOLA

4000 Kč / měsíčně

Virtuální prohlídka střední školy

Využijte naši virtuální prohlídku a projděte si naši školu.

Máte dotazy?

Kontaktujte nás

    Aktuality z naší školy

    Termín exkurze: 7. – 8. 12. 2023 Počet žáků: 32 – rozhoduje pořadí přihlášení. Přihlašování je možné od 10. 10. 2023 do 27.10.2023...

    Adventní Vídeň 11. 12. 2023 s návštěvou přírodovědného muzea. Otevření online závazné přihlášky 17. 10. 2023, od 7:00 do 23.10. 2023 v 7:00. Dne 24. 10. 2023 bude provedena kontrola přihlášených žáků a studentů....

    Lyžařský a snowboardový pobyt pro děti a žáky MŠ, ZŠ a SŠ Academic School....