30. SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU V ACADEMIC SCHOOL » Academic School - vícejazyčný vzdělávací komplex v Uherském Hradišti
 

30. SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU V ACADEMIC SCHOOL

Vícejazyčný vzdělávací komplex Academic School zahájil 30. školní rok ve velkém stylu. Všichni žáci naší školy, za doprovodu svých rodičů, se sešli v pondělí 4. září 2023 v kině Hvězda v Uherském Hradišti.

Žáci i rodiče mohli vidět mladý taneční pár z tanečního klubu Rokaso, zaposlouchat se do krásného zpěvu Pavlíny Hejcmanové a podívat se na vystoupení mažoretky Sáry Skovajsové. K 30. výročí poblahopřáli, docentka FLKŘ UTB doc. Ing. Zuzana Tučková, Ph.D. a Prof. RNDr. Josef Molnár CSc. V rámci programu paní ředitelka PhDr. Věra Olšáková vyznamenala za 30. let působení v Academic School Pavlínu Kotačkovou a Mgr. Petru Michalíkovou a dále poděkovala celému kantorskému sboru, který obdržel drobný dárek. Celým programem úžasně provázela MgA. Alena Pavelková. Po slavnostním zahájení se všichni přesunuli do budovy školy, kde se žáci dozvěděli důležité informace. Na prvňáčky čekala jejich nová paní učitelka Mgr. Jitka Slavíková, DiS., která pro ně měla mnoho informací a dárků. Všem žákům přejeme mnoho školních úspěchů.