Předzápis

 Každý rok probíhá v základní škole zápis NANEČISTO, na který jste všichni srdečně zváni! Jak to bude probíhá? Jedna třída bude zázemím pro všechny děti. Zde bude paní učitelka, která bude mít pro děti připravené hry, kreslení a další zábavné činnosti. Do této třídy budou přicházet postupně paní učitelky 1. stupně. Každá projde vždy s jedním dítětem všechny připravené stanoviště, u kterých si každý vyzkouší vše potřebné k řádnému zápisu. Vše bude probíhat zábavnou formou, proto se děti můžou na tuto akci těšit. Pro rodiče bude připravena jedna třída k posezení, kde bude paní ředitelka (16:00-16:20 a 17:00-17:20 hodin) zodpovídat na všechny vaše otázky o naší škole. Průběžně bude jedna z našich paní učitelek provázet vás rodiče po naší škole a ukáže vám naše třídy. Co si děti přinesou? Pouze přezůvky a pití.
Velmi se těšíme na vaši návštěvu!


Tým základní školy