Volná pracovní místa v MŠ a ZŠ Zlín

Mateřská škola a základní škola ACADEMIC SCHOOL ve Zlíně hledá pro nadcházející školní rok učitelky a učitele. Jedná se o pozice v mateřské škole a na I. stupni základní školy. Hledáme jak české učitele a učitelky, tak lektorky a lektory anglického jazyka – rodilé mluvčí.

Mateřská škola ve Zlíně přijme učitelku/učitele s kvalifikací v souladu se zákonem č. 563/2004 Sb. – zákon o pedagogických pracovnících. Požadujeme znalost angličtiny, organizační a komunikační schopnosti, kreativitu, schopnost spolupráce se zahraničními lektory při výuce metodou CLIL.

Zájemci, zašlete prosím své profesní CV na e-mail: mszl@academicschool.cz.

Základní škola ve Zlíně přijme od nového školního roku učitele/učitelku s kvalifikací (v souladu se zákonem č. 563/2004 Sb. – zákon o pedagogických pracovnících) pro výuku na I. stupni ZŠ. Dalším požadavkem je znalost angličtiny  minimálně na úrovni A2 pro potřebu komunikace s rodilými mluvčími, kteří ve škole působí. Dále požadujeme organizační a komunikační schopnosti, kreativitu, schopnost spolupráce se zahraničními lektory při výuce metodou CLIL.

Zájemci, zašlete prosím své profesní CV na e-mail: zszl@academicschool.cz.

Mateřská škola i základní škola ve Zlíně přijme také lektorky a lektory anglického jazyka – rodilé mluvčí. Požadujeme zkušenosti ve výuce s dětmi, organizační a komunikační schopnosti. Nabízíme ubytování a zázemí školy.

Zájemci, zašlete prosím své profesní CV na e-mail: zszl@academicschool.cz