Regionální vzdělávací institut ACADEMIC SCHOOL nabízí také středoškolské vzdělání

Regionální vzdělávací institut ACADEMIC SCHOOL rozšiřuje portfolio vzdělávání od mateřské školy až po maturitu. Nejdéle, více než 25 let, působí škola v Uherském Hradišti, nově pak ve Zlíně. V loňském roce nabralo vzdělávání novou dynamiku a nabídka vzdělávání postoupila až na střední školu.

ACADEMIC SCHOOL převzal Střední školu obchodně technickou, v níž od dalšího školního roku nabídne maturitní obory a dálkové vzdělávací programy. Škola od února nese nový název: ACADEMIC SCHOOL, Střední škola, s.r.o.

„Střední škola prochází nyní velkou reorganizací a od nového školního roku bude nabízet vzdělávání primárně v maturitním studiu, jak pro denní studenty, tak i pro dospělé, kteří mají ambici si dodělat maturitu dálkově a při zaměstnání. Zaměřujeme se na obory v oblasti ekonomiky, podnikání, obchodu, marketingu a IT technologiích,“ řekl jednatel školy Ivo Mitáček s tím, že stávající studenti v daných oborech studium dokončí.

Jediným učňovským oborem, který Střední škola obchodně technická bude nadále nabízet, je „obuvník“. V tomto oboru se jedná o historickou vazbu na samotný vznik školy a zároveň je v plánu do tohoto oboru investovat nemalé peníze. „Obuvnická dílna projde kompletní renovací a přibudou i nové stroje. Velmi nás těší velký zájem na rekvalifikační kurzy, kam se hlásí zájemci z celé republiky,“ doplnil Ivo Mitáček.

Academic school

V mateřské i základní škole ve Zlíně probíhá výuka dvojjazyčně. Kromě češtiny se dětí učí také anglicky s rodilými mluvčími. „Cílem naší práce vždy bylo vytvářet prvotřídní a moderní vzdělání, které bude postaveno především na individuálním přístupu, nových vzdělávacích metodách, moderních technologiích a vícejazyčném vzdělávání. Důležité je pro nás také příjemné klima při výuce, ve škole se také intenzívně věnujeme talentovaným dětem,“ řekla jednatelka a ředitelka Academic School, Mateřské školy a základní školy, Věra Olšáková.

ACADEMIC SCHOOL nabízí vzdělávání ve čtyřech mateřských školách, ve dvou úplných základních školách ve Zlíně a v Uherském Hradišti. Třídy jsou moderně vybaveny. Součástí škol jsou také moderní zázemí. Více informací na www.ssot.cz.